X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Mohuč – Schalke: 2

9. marca 2018 20:30

Preview

Viac preview
schalke_full

Nůžky mezi příčkami znamenajícími přímý sestup a místem, které pošle tým do neméně nevyzpytatelné baráže se postupně rozevírají a pomalu ale jistě se zdá, že o sestupujících začíná být rozhodnuto. Mohuč totiž v posledním kole remizovala 0:0 na půdě Hamburku a udržela tak sedmibodový náskok na přístavní mužstvo. Že by šlo ale o nějaký výkon hodný chvály se říct nedá. Proti Schalke tak domácí čeká i přes šňůru tří porážek v řadě těžký, možná až neřešitelný úkol. Hostům se vyprázdnila marodka, zůstává na ní už jen asi největší hvězda hostujícího celku Leon Goretzka, jehož znovunasazení je už ale na spadnutí. V posledních třech kolech si hosté poradili s Hoffenheimem, Leverkusenem a naposledy Herthou a dále drží druhou příčku bundesligové tabulky. K tomu všemu letos S04 prohrálo pouze dva zápasy venku, a to na půdě Lipska a Bayernu. Body se budou z Mohuče odvážet a s největší pravděpodobností všechny.

info Zápas správne tipy výsledok
240 Mainz - Schalke 2,02,12 0:1

Vytvorené: 9. marca 2018 07:47

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.