X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Michalovce – Zl.Moravce

14. apríla 2018 17:00

Viac preview
preview_futbal_stadion_michalovce_01

Michalovce (8.) strácajú na Nitru (7.) už len šesť bodov a keď sa dá kopnúť do dverí od Európskej ligy, treba to jednoducho urobiť. Po úvodnom kole nadstavby, keď Zemplínčania prehrali v Podbrezovej (9.) by sa to písalo ťažko, ale potom Michalovce deklasovali Nitru (7.) 4:0 – ujali sa vedenia, hostia museli otvoriť hru a to domáci využili strelením ďalších troch gólov. V poslednom ligovom kole vyhrali Michalovce v Senici (12.) 2:0 aj napriek tomu, že sa im herne vôbec nedarilo, ale boli mimoriadne efektívne - z troch striel na bránu dali dva góly. Nitra v poslednom kole zaváhala, keď „doma“ len remizovala a preto by povzbudené Michalovce mohli zdolať ďalšiu prekážku.

Zlaté Moravce (10.) sa chceli pokúsiť o zázrak a postúpiť do prvej šestky, ale v jarnej časti prehrali všetky tri súboje. Namiesto toho, aby zdramatizovali boj o 7. miesto, stal sa pravý opak. ViOn podľahol doma Podbrezovej (9.) 0:1, následne na svojom trávniku ako hosťujúci tím prehral s Nitrou (7.) 0:1 a do tretice nevyhral doma ani nad poslednou Senicou, keď sa body delili po remíze 2:2 – najprv ViOn neudržal polčasové vedenie 1:0, po prestávke dvakrát inkasoval a keď zrovnal krok na 2:2 zostalo mu viac ako polhodiny, aby strhol víťazstvo na svoju stranu, ale to sa nestalo. V poslednom kole Zlaté Moravce prehrali v Poprade s Prešovom (11.), ktorý poctivo zbiera body 0:1 a ViOn bude musieť pridať, lebo padne na barážové 11. miesto.

V základnej časti sa oba vzájomné zápasy skončili víťazstvom Michaloviec, ktoré vyhrali najprv doma 2:0, potom vonku 1:0. Aj do tretice očakávame, že Zeplnínčania dotiahnu duel do víťazného konca a zdramatizujú boj o 7. miesto. Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
293 Michalovce - Zl.Moravce 1,10,12 2:0

Vytvorené: 13. apríla 2018 11:23

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.