X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Michalovce - Slovan

5. augusta 2018 19:00

preview_futbal_stadion_michalovce_01

Na Zemplíne považujú minuloročné 8.miesto za úspech, na ktorý by chceli nadviazať aj v novom ročníku. Pred ním sa však museli vysporiadať s odchodmi niekoľkých hráčov ako Koscelník, Šimčák, Nishi či Antonov. Mužstvu tiež z úvodu ročníka nepomôže zranený brankár Bieszczad, ktorého zastupuje mladý Kira. Najnovším prírastkom do mužstva je 22-ročný americký krídelník Brian Iloski, ktorý prichádza na hosťovanie z Legie Varšava. Od začiatku roka však odohral v poľskej Ekstraklase len jedinú minútu.

Michalovce odohrali prvý „ostrý“ zápas až v minulom kole. Súťažne rozbehnutá Dunajská Streda ich už do polčasu vybavila tromi gólmi, na ktoré sa ťažko hľadala odpoveď. Kým sa však zžijú s tímom aj nové posily (Vaščák, Grič, Diarra, Rota) chce to určitý čas. Okrem vyššie spomenutého, sa musia popasovať tiež s náročnosťou žrebu. Po návšteve Žitného ostrova, privítajú ďalšieho účastníka Európskej ligy Slovan a zápas 1.kola so Žilinou odložili. Aj Slovan už stihol od začiatku sezóny nabrať hernú prax a s výnimkou zakopnutia na Malte, mu to ide aj strelecky, keď v šiestich dueloch napol sieť súperov už 20-krát. Skvelú fazónu ma najmä Slovinec Šporar či Španiel Moha, ale v dobrom svetle sa ukazuje viacero hráčov.

Po spackanom zápase v maltskom Balzane, „belasí“ zvládli domácu odvetu a po výhre 3:1 postúpili do 3.predkola EL, kde ich čaká atraktívny, ale priechodný Rapid Viedeň. Slovan bude v tejto sezóne silný minimálne vo Fortuna lige a z Michaloviec si odvezie všetky body. Zápas 2

info Zápas správne tipy výsledok
160 Michalovce - Slovan 2,02,12 1:2

Vytvorené: 3. augusta 2018 14:56

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.