X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Michalovce - Prešov

10. marca 2018 14:00

Preview

Viac preview
preview_futbal_stadion_michalovce_01

Michalovce (9.) majú na svojom konte 24 bodov (6-6-10) a to znamená, že na Nitru (7.) strácajú šesť bodov a na druhej strane majú náskok desať bodov pred Senicou (11.) resp. Prešovom (12.). V skupine o 7. až 12. miesto čaká tímy 10 zápasov. Zemplínčania sa určite budú chcieť vyhnúť bojom o záchranu, naopak, budú bojovať o 7. miesto. V prípade, že Slovenský pohár vyhrá mužstvo z konečného 1. až 3. miesta aj siedmy tím ligovej tabuľky bude hrať play-off o miestenku do Európskej ligy. Michalovce mali v posledných troch súbojoch základnej časti náročný žreb. Najprv doma remizovali so Slovanom (2.) 1:1, potom prehrali v Dunajskej Strede (3.) 0:2 a napokon prekvapujúco zdolali na ťažkom teréne Žilinu (4.) 1:0 – keď o troch bodoch rozhodol v 87. minúte obranca Carrillo svojim prvým gólom vo Fortuna lige.

Prešov (12.) veľmi dobre začal základnú časť, ale napokon skončil na poslednom mieste, s rovnakým počtom bodov ako má Senica (14). V jarnej časti najprv podľahol v Poprade vonku slabej Podbrezovej (10.), pre ktorú to bolo prvé víťazstvo na pôde súpera. Potom Tatran prehral v Trenčíne (5.) 0:2, keď až do 75. minúty držal bezgólový stav. Napokon privítal Ružomberok (6.), ale v bojovnom súboji na ťažkom teréne 158 divákov gól nevidelo. Prešov stráca na Podbrezovú (10.) šesť bodov a určite bude pre každého nepríjemným súperom.

V oboch vzájomných zápasoch v tejto sezóne vyhral Prešov zhodne 1:0, najprv v Poprade, potom v Michalovciach. Do tretice jeho víťazstvo neočakávame, ale neprekvapí nás nerozhodný stav po polčase alebo po zápase. Dvojitá šanca: 0-0.

info Zápas správne tipy výsledok
85 Michalovce - Prešov 0,10,02 0:0
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
2161 Michalovce - Prešov 0-0 0:0,0:0

Vytvorené: 8. marca 2018 14:31

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.