X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Málaga – Barcelona: handicap 1:0: 2

10. marca 2018 20:45

Preview

Viac preview
barcelona

Barcelona od začátku sezony jasně demonstrovala svou suverenitu a neohroženě kráčela za titulem, o jehož zisku ještě v lednu nikdo nepochyboval. Valencia, která jako jediná překvapivě dokázala držet s Barcelonou jakžtakž krok, začala ztrácet a pustila před sebe Atlético. Real připravoval svým fanouškům jedno nepříjemné překvapení za druhým a jeho ztráta narostla až na současných 15 bodů… Mezi 22. a 26. kolem ale Barcelona třikrát ztratila body (remízy s Espanyolem, Getafe a Las Palmas) a Atlético se najednou přiblížilo na pětibodovou vzdálenost. Za takové situace se dva nejlepší týmy La Ligy o víkendu postavily proti sobě. Barça důležitý souboj zvládla díky výbornému výkonu Messiho, který se postaral o vítěznou branku (1:0), a odskočila na osm bodů, čímž pravděpodobnost jejího triumfu v tomto ročníku španělské ligy zase výrazně vzrostla. Stvrdit by to měla i v sobotu na půdě poslední Málagy. Andaluský celek jde od porážky k porážce, prohrál už šestkrát za sebou a zdá se, že jeho dny mezi elitou budou za pár týdnů sečteny. V souboji prvního s posledním sázím dvojku v jednobrankovém handicapu.

info Handicap 1:0 správne tipy výsledok
10025 Malaga - Barcelona 2 0:2
info Zápas správne tipy výsledok
259 Malaga - Barcelona 2,02,12 0:2

Vytvorené: 9. marca 2018 09:57

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.