Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Magnitogorsk - Ufa 5.z.

5. marca 2019 15:00

Viac preview
preview_hokej_khl_uni_01

Tretí tím Východnej konferencie a jeden z najúspešnejších v histórii KHL Magnitogorsk nemal mať veľké problémy v 1. kole play-off. Po štyroch súbojoch však je stav série vyrovnaný 2:2 a to je pre favorita ešte lichotivý. Brankárska jednotka Košečkin bol už dvakrát striedaný a najmä v 3. zápase z troch striel nechytil ani jednu. V poslednom súboji v Ufe už chytal Zagidulin a po excelentnom výkone s 97%-ou úspešnosťou sa postaví do brány opäť.

Hostia zatiaľ držia s favoritom krok a vyrovnaný stav série ich rozhodne musí mrzieť. Dva zápasy suverénne vyhrali 4:1 vonku aj 5:1 doma a obidve prehry „utrpeli“ až po predĺžení. Na rozdiel od ich súpera majú v bráne absolútnu oporu fínskeho gólmana Metsolu, ktorý má v tejto sezóne takmer 94% úspešnosť a v štyroch zápasoch s Magnitogorskom dostal iba 6 gólov. Pritom v normálnom hracom čase vždy iba po jednom. Práve na jeho formu sa budú spoliehať jeho spoluhráči opäť.

V troch tohtoročných vzájomných zápasoch sa vždy tešili hosťujúce mužstvá a rovnako aj v predchádzajúcich dvoch dueloch. V play-off je to vzácne vyrovnané doma aj vonku, ale favorit je stále jasný. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. tím, že dosiahne menej ako 2,5 gólu.

info 1.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
60994 Magnitogorsk - Ufa - 1:1
info Zápas správne tipy výsledok
5227 Magnitogorsk - Ufa 0,10,02 1:1

Vytvorené: 4. marca 2019 12:36

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.