Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 18. 7. 2019 od 6.00 do 7.00 bude prebiehať údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

M'gladbach – Brémy

7. apríla 2019 18:00

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_m_gladbach_01

V súboji medzi Mönchengladbachom a Werderom Brémy pôjde o veľa. Oba tímy si totiž robia zálusk na priečky zaručujúce účinkovanie v budúcoročnej edícii Ligy majstrov. Domáca Borussia nemá práve oslnivú formu. Z posledných siedmich zápasov Bundesligy dokázala zvíťaziť len v jednom. (Mainz 1:0) Trápia sa predovšetkým na domácom štadióne, kde čakajú na víťazstvo už štyri duely. Navyše v nich obdržali až 12 gólov.

Úplne iná atmosféra prevláda v tíme hostí. Brémy môžeme pokojne označiť za prekvapenie jarnej časti. Od začiatku roka ešte neprehrali (12 súťažných zápasov), pričom triumfovali na ihriskách Leverkusenu, Schalke a v pohári aj v Dortmunde. Momentálne ťahajú v lige sériu troch víťazných zápasov a v každom z nich strelili minimálne 3 góly.

Jesenný vzájomný zápas priniesol výhru Mönchengladbachu 3:1. Teraz sa podľa nás karta obráti a Brémy si aj po tomto súboji udržia jarnú neporaziteľnosť. Stávku si môžete poistiť dvojtipom 02.

info Zápas správne tipy výsledok
263 M gladbach - Bremen 0,10,02 1:1

Vytvorené: 7. apríla 2019 16:10

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.