Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Lotyšsko – Švajčiarsko

12. mája 2019 20:15

Viac preview
preview_hokej_repre_sui_01

Lotyšsko vstúpilo do MS 2019 víťazne nad Rakúskom 5:2. Po dvoch tretinách však bolo skóre vyrovnané 1:1 a favorizovaní Lotyši sa presadili tromi gólmi v úvode záverečnej tretiny, ktorú vyhrali 4:1. Víťazstvo Lotyšska však bolo zaslúžené, o čom hovorí aj pomer striel na bránu 39:18. kanadský tréner Lotyšov Bob Hartley vedie tím už na treťom šampionáte za sebou, v minulom roku v Dánsku doviedol tím do štvrťfinále a vie, že ak si budú chcieť jeho zverenci opäť zahrať play-off potrebujú zdolať niekoho so silných súperov v skupine (Česko, Rusko, Švédsko či Švajčiarsko).

Švajčiarsko dosiahlo na MS 2019 najvyššie víťazstvo, keď v úvodnom zápase rozbilo Taliansko vysoko 9:0! Už po 10. minúte bolo 3:0 a otázkou sa stala výška skóre. Švajčiari prevalcovali Talianov aj v počte striel – 61:19. Minulý rok bol pre Švajčiarsko zaujímavý, najprv na ZOH skončili až na 10. mieste, aby o pár mesiacov na MS v Dánsku získali strieborné medaile, pričom v play-off vyradilo Fínsko, Kanadu a so Švédskom prehralo vo finále až po samostatných nájazdoch.

Na začiatku mája zvíťazilo Švajčiarsko nad Lotyšskom v obidvoch prípravných zápasoch (4:1, 2:0). V poslednom vzájomnom zápase na MS vyhralo Švajčiarsko v roku 2016 (Rusko) nad Lotyšsko 5:4 v skupine A. Stavíte si na favorizované Švajčiarsko, alebo si myslíte, že sa Lotyšsko postará o prekvapenie? Zápas: 2.

info Zápas správne tipy výsledok
5077 Lotyšsko - Švajčiarsko 2,02,12 1:3

Vytvorené: 12. mája 2019 10:36

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.