Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Lok.Plovdiv - Trnava

25. júla 2019 19:30

Preview

Viac preview
preview_futbal_trnava_grendel_01

Lok.Plovdiv si vybojoval miestenku v Európskej lige vďaka víťazstvu v Bulharskom pohári, keď vo finále zdolal mestského rivala Botev tesne 1:0, ktorý skončil v tabuľke na 6. mieste, pričom Lokomotiv skončil až na 10.mieste. V posledných desiatich sezónach bolo jeho najlepším umiestnením 5. priečka. Nakoľko sa Lokomotiv kvalifikoval priamo do 2. kvalifikačného kola Európskej ligy môžeme spomenúť jeho tri júlové súboje. Najprv v Bulharskom Superpohári podľahol majstrovi, Lud.Razgrad 0:2. V úvodných dvoch súbojoch bulharskej ligy najprv prehral vo Varne s Černým morom 0:2 a potom zdolal doma Slaviu Sofiu 3:2, keď už v 4. minúte inakasoval gól, ale ešte pred uplynutím pol hodiny hry vyhrával 3:1. Aj keď je Lokomotiv len priemerným bulharským tímom, nechať ho vyhrať dvojgólovým rozdielom doma by pravdepodobne znamenalo stopku pre Spartak v EL.

Trnava vstúpila do novej sezóny prehrou v Československom pohári so Slaviou 0:3 a následne prehrala v 1. kvalifikačnom kole Európskej ligy na pôde Radnik Bijeljina (Bosna a Hercegovina) 0:2. Spartak inkasoval góly po polhodine hry a po prestávke, zo svojej streleckej prevahy (strely 12:7) nevyťažil žiaden gól, čím by si postupové šance zvýšil. V odvetnom súboji však Bíli Andeli zabojovali, dlho síce vyhrávali len 1:0, pričom na súperovu bránu vyslali 27 striel (do jej priestoru 10). V 87. minúte však po chybe brankára Radnika zvýšil Mihálek zblízka na 2:0 a predlžovalo sa. Napokon rozhodla lotéria – pokutové kopy (3:2) a najmä vďaka brankárovi Dobrivojovi Rusovovi sa diváci mohli radovať z postupu. V nedeľu ešte Spartak zdolal v úvodnom kole Fortuna ligy Sereď 2:0, keď dvojgólové vedenie získal pred hodinou hry a mohol šetriť sily na EL.

Bookmakeri Fortuny mierne favorizujú domáci tím, ak si však myslíte, že Trnava neprehrá, neváhajte. Nás neprekvapí, ak po 30. minúte bude vyrovnané skóre. 0-30 minúta zápasu: 0.

info Zápas správne tipy výsledok
415 Lok.Plovdiv - Trnava 1,10,12 2:0
info 0-30 minúta zápasu správne tipy výsledok
39368 Lok.Plovdiv - Trnava 0 0:0

Vytvorené: 24. júla 2019 18:25

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.