X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Liberec – Karviná: 1

21. júla 2018 17:00

coufal liberec

Liberec prodělal v létě další malé zemětřesení, a to už poněkolikáté. Z týmu odešel neúspěšný kouč Holoubek, kádr opustili klíčoví fotbalisté Coufal a Pulkrab. V týmu skončili rovněž všichni starší hráči (Bosančic atd.). Nejstarším fotbalistou v barvách Slovanu je tak 28letý Radim Breite. Dirigentské taktovky se pak ujal kouč Zsólt Hornyák, pro kterého je to premiéra v rámci české FORTUNA:LIGY. Nové prostředí, nová liga, mentalita hráčů, to vše chce čas, Liberec tak ani letos patrně nebude atakovat evropské poháry. V domácím prostředí každopádně bude body sbírat, a to i díky posílení ofenzivy. Vedle Potočného by nově měli v domácím dresu střílet branky Pázler (Hradec) a také Sukisa (Č.Budějovice), kterému to pálilo v přípravě. Liberci se proti Karviné gólově daří, čtyřikrát po sobě dokázali defenzivu soupeře překonat (2:0, 1:0, 5:3p, 2:2). Hosté vloni bojovali o záchranu a ani pod novým lodivodem Nádvorníkem to letos nebudou mít lehké. Tým nemá vysoký rozpočet, o posilách si tak úzký kádr může nechat jen zdát. V přípravě se mužstvu dařilo střídavě, obrana nebyla příliš pevná. Liberec v úvodním kole U Nisy zvítězí.

info Zápas správne tipy výsledok
96 Liberec - Karviná 1,10,12 1:0

Vytvorené: 13. júla 2018 16:31

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.