Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Leicester – Newcastle

12. apríla 2019 21:00

Preview

19.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_newcastle_01

Nie vždy prinesie výmena trénera želaný úspech, ale zdá sa, že v prípade Leicestru City sa to podarilo. Po príchode Brendana Rodgersa, ktorý na trénerskej lavičke nahradil Claudea Puela, dostalo mužstvo nový impulz a zo šiestich zápasov hneď päťkrát odchádzalo s plným bodovým ziskom. Aktuálne ťahajú „líšky“ sériu štyroch víťazných zápasov s impozantným skóre 11:3. V tabuľke Premier League sa vďaka dobrým výkonom z posledných týždňov vyšvihli na 7. miesto hneď za „veľkú šestku“.

Zverenci Rafaela Beníteza naopak neprežívajú vydarené obdobie. Zvíťazili len v jednom z posledných piatich ligových duelov, navyše už 180 minút nedokázali skórovať. Pre domácich hovorí aj fakt, že Newcastle v Premier League nevyhral na ihrisku súpera od polovice decembra. „Straky“ sa momentálne nachádzajú na 15. priečke a od pásma zostupu ich delí sedem bodov.

Bilancia vzájomných zápasov taktiež vyznieva jasne pre Leicester. Vyhrali šesť z posledných siedmich meraní síl. V bráne Newcastlu bude s najväčšou pravdepodobnosťou stáť slovenský brankár Martin Dúbravka, ale ani on nezabráni výhre domácich.

info Zápas správne tipy výsledok
221 Leicester - Newcastle 2,02,12 0:1

Vytvorené: 12. apríla 2019 14:32

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.