Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Lazio – Atalanta

15. mája 2019 20:45

Viac preview
preview_serie_a_lazio_01

Vo finále talianskeho pohára Coppa Italia sa na Olympijskom štadióne v Ríme predstavia futbalisti Lazia a Atalanty. Rimania vyradili v semifinálovom dvojzápase AC Miláno, keď o ich postupe rozhodol jediný gól. V odvete na San Sire ho strelil mladý Argentínčan Joaquin Correa. Lazio si môže prípadným víťazstvom v pohári zabezpečiť účasť v Európskej lige, keďže v Serie A to s ich šancami na európske poháre nevyzerá rúžovo. Aktuálne im patrí 8. priečka so 4-bodovým mankom na šiesty AS Rím. Motivácia tak Rimanom určite nebude chýbať.

Ich súperom však bude rozbehnutá Atalanta, ktorá sa vezie na víťaznej vlne. Klub z Bergama vyhral posledných päť súťažných zápasov a celkovo drží neporaziteľnosť už 13 stretnutí. V tabuľke Serie A je Atalanta dve kolá pred koncom súťaže na 4. mieste, ktoré jej zaručuje účinkovanie v budúcom ročníku Ligy majstrov. Na súperov pod ňou (AC Miláno a AS Rím) má náskok troch bodov. Futbalisti Atalanty sa vo finále Coppa Italia predstavia prvýkrát od roku 1996, vtedy podľahli Fiorentine 0:3.

Obaja súperi sa nedávno stretli aj v stretnutí Serie A. Atalanta vtedy zvíťazila na pôde Lazia 3:1. Celkovo majú hráči z Bergama lepšiu formu, a preto si myslíme, že na konci zápasu sa budú radovať zo zisku cennej trofeje.

info Zápas správne tipy výsledok
217 Lazio - Atalanta 1,10,12 2:0

Vytvorené: 15. mája 2019 13:31

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.