X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Lacko - R. Quiroz

26. júna 2018 15:00

preview_tenis_lacko_01

Pre slovenského tenistu Lukáša Lacka (94.) nezačala jeho obľúbená časť sezóny práve najlepšie. Na poslednom turnaji v Halle síce prešiel kvalifikáciou, v ktorej si poradil s Karlovičom (114.) aj Madenom (134.), ale v 1. kole hlavnej súťaže nestačil na Kudlu (109.). S ním vypadol aj na začiatku júna tiež na tráve na challengerovom turnaji v Surbitone, kde vyhral len v 1. kole s Novikovom (186.). Ešte horšie to dopadlo na turnaji ATP v Stuttgarte, keď prehral už v 1. kole kvalifikácie s domácim Puetzom (305.).

Kolumbijčan Roberto Quiroz (244.) je medzi profesionálmi iba od roku 2014. Na trávnatých kurtoch bol prvýkrát vlani a iba raz sa dostal cez kvalifikáciu na Challengeri v Surbitone. Dokonca to skúšal aj vo Wimbledone ale prešiel iba 1. kolom kvalifikácie cez Corrieho (362.). Túto sezónu mu to vôbec nešlo posledné týždne na antuke, keď v júni trikrát prehral v 1. kolách Challengerov. Na tráve odohrá pravdepodobne iba turnaj v Eastbourne a na prekvapenie sa mu podarilo prejsť kvalifikáciou, kde si poradil s Mertensom (347.) aj domácim Clarkom (236.).

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a v tomto súboji je Lacko jednoznačný favorit. Stávkujúcim radíme vsadiť na presný výsledok 2:0.

info Presný výsledok správne tipy výsledok
10562 Lacko L. - Quiroz R. 2:0 2:0
info Zápas správne tipy výsledok
8004 Lacko L. - Quiroz R. 1 2:0

Vytvorené: 25. júna 2018 10:09

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.