X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

L.Mikuláš – B.Bystrica

9. marca 2018 17:30

Preview

Viac preview
preview_extraliga_b_bystrica_03

Domáci sa na konci februára dostali do vyraďovacej osmičky, keď si poradili doma s N.Zámkami (8.) 2:0. Nasledovali však tri prehry za sebou doma s Nitrou (1.) 0:4, v Poprade (6.) 2:3 aj vo Zvolene (3.) 2:5 a keďže N.Zámky v poslednom kole porazili Poprad (6.) 2:1 odsunuli L.Mikuláš opäť na 9. miesto. Okrem tohto zápasu čaká domácich už len súboj v Žiline (7.) a jednobodovú stratu potrebujú vymazať a pritom sa spoliehať, že ich súper nezaboduje.

Obhajca tentoraz nemôže byť „prijateľným“ súperom na bodovanie, lebo sám bojuje o víťazstvo v základnej časti. Aj on potrebuje vymazať jednobodové manko na Nitru a nemôže si dovoliť ani najmenšiu stratu. V poslednom kole práve 1 stratili v Košiciach (5.) 5:4p, ale Nitra nebodovala, tak sa ich strata paradoxne znížila. Práve vonku strácajú body, veď predtým prehrali vo Zvolene (3.) 2:4 aj v Poprade (6.) 1:6, ale v najdôležitejšom súboji v Nitre (1.) zvíťazili 4:1.

Vo vzájomných zápasoch má B.Bystrica jasne navrch a v tejto sezóne prehrala iba raz vonku 3:4 po nájazdoch. Podarí sa jej bodovať naplno ? Stávkujúcim radíme vsadiť na 2.

info Zápas správne tipy výsledok
5541 L.Mikuláš - B.Bystrica 1,10,12 3:1
info Zápas bez remízy správne tipy výsledok
59340 L.Mikuláš - B.Bystrica 1 3:1

Vytvorené: 7. marca 2018 17:45

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.