Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Košice – Poprad 5.z.

18. marca 2019 18:00

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_extraliga_kosice_02

Košičania vstali z „mŕtvych“ a v 4. zápase triumfovali na ľade súpera, čím odvrátili 1. mečbol súpera. O všetkom rozhodla 1. tretina, v ktorej skórovali štyrikrát a prakticky bolo po zápase. Veľkou mierou im však k tomu dopomohla domácich nedisciplinovanosť súpera, veď takmer od začiatku hrali jednu presilovku za druhou. Konečne sa presadili skúsení hráči a Haščák s Nagyom strelili 3 góly. V závere sa opäť iskrilo a pravdepodobne dnes bude v zostave chýbať obranca Dudáš za trest do konca zápasu.

Hostia mohli ukončiť sériu v najkratšom možnom čase, ale 1. mečbol nezvládli. Tréner Stantien svojim zverencom prehovorí do duše a už po zápase povedal, že nemôžu súperovi dopriať taký luxus s veľa oslabeniami. Po 3. góle vystriedal aj brankára Vošvrdu, no ani jeho náhradník Nechvátal už nedokázal zastaviť raketový nástup Košíc. Otázny je štart Ťavodu.

Vo všetkých piatich tohtoročných vzájomných zápasoch sa tešili vždy iba hosťujúce tímy. Poprad vyhral vonku dokonca trikrát a aj v play-off zvíťazil v obidvoch úvodných dueloch. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
68305 Košice - Poprad - 0:1
info Zápas správne tipy výsledok
5525 Košice - Poprad 0,10,02 3:3

Vytvorené: 18. marca 2019 08:31

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.