Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Košice - Poprad 1.z.

11. marca 2019 18:00

Preview

Viac preview
preview_extraliga_kosice_02

Košičania počas sezóny viackrát okupovali 1. priečku tabuľky a ich najvyššie ambície pretrvávajú naďalej. Vo vyrovnanej súťaži však v závere viackrát zaváhali a v konečnej tabuľke im zostala „až“ 4. pozícia. Citeľne im chýbal kapitán a zároveň najlepší strelec celej súťaže Ladislav Nagy, ktorý nútene pauzoval kvôli zraneniu. Na play-off je už opäť pripravený a to bude pre všetkých veľká podpora aj morálna. Vlani narazili vo štvrťfinále na neskoršieho majstra B.Bystricu a po piatich zápasoch pre nich sezóna skončila.

Hostia si uvedomujú silu súpera najmä príchodom brankára Laca a návratom kapitána Nagya. V poslednom kole dlhodobej časti zvíťazili na ľade lídra tabuľky a obhajcu v B.Bystrici. Zverenci trénera Stantiena skončili na 5. mieste a to aj bez troch bodov odpočítaných za neoprávnený štart Belluša. Ich slabinou je využívanie presiloviek, veď ich úspešnosť nedosahuje ani 13% a v play-off to môže byť rozhodujúce.

Vo všetkých piatich tohtoročných vzájomných zápasoch sa tešili vždy iba hosťujúce tímy. Poprad vyhral vonku dokonca trikrát a tak si môže trúfať aj v play-off. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
59268 Košice - Poprad 0-0,2-2 1:1,2:3
info Zápas správne tipy výsledok
5181 Košice - Poprad 2,02,12 2:3

Vytvorené: 11. marca 2019 09:44

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.