X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Kórea - Nemecko

27. júna 2018 16:00

preview_futbal_01

Futbalisti Nemecka nastúpia v stredajšom záverečnom vystúpení v F-skupine MS 2018 proti Kórejskej republike s cieľom zvíťaziť čo najvyšším rozdielom. Zatiaľ sú spolu so Švédskom na druhom mieste tabuľky s tromi bodmi a rovnakým skóre 2:2. V prípade remízy severanov s Mexikom by im na postup do osemfinále stačilo akékoľvek víťazstvo.

Nemci boli na pokraji prepadliska, spasil ich však gól Toniho Kroosa z 95. minúty duelu so Švédskom. Táto trefa ich pokropila živou vodou a dodalo im sebavedomie. No musia ho potvrdiť triumfom nad Kóreou. Nemci vedia, že musia podať oveľa lepší výkon ako v úvodných dvoch zápasoch na turnaji.

Tréner úradujúcich majstrov sveta Joachim Löw bude musieť pred stretnutím s Kóreou pristúpiť k zmenám v zostave. Počítať nemôže so suspendovaným Jeromeom Boatengom, Senastian Rudy má zlomený nos. Na druhej strane Na druhej strane do zostavy tímu sa po zranení krku vráti Mats Hummels.

Kórea po dvoch prehrách už prakticky stratila šancu na postup, proti Nemcom sa však chce vybičovať k dobrému výkonu. Nenastúpi kapitán Ki Song-jung, ktorý v dueli proti Mexiku si privodil zranenie chodidla.

V doterajších troch vzájomných zápasoch boli Nemci úspešní dvakrát, Kórea vyhrala raz.

Tip: 2

info Zápas správne tipy výsledok
1540 J.Kórea - Nemecko 1,10,12 2:0

Vytvorené: 26. júna 2018 10:46

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.