X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Kluž-Malmö: -2.5 branky

24. júla 2018 18:00

rozhodci_1

Ani jeden tým nebyl nadšený z losu, oba už si skupinovou fázi Ligy vyzkoušely a mohly narazit ve 2. předkola na snadnějšího soupeře. Kluž se k rumunskému titulu částečně probránila, ve 36 kolech inkasovala jenom 19 branek a na pevnou defenzivu bude sázet také v Lize mistrů. To naznačily i její první dva soutěžní zápasy nové sezony - rumunský pohár získala díky vítězství 1:0 a v ligové premiéře uhrála remízu 1:1. Příznačné je, že gól dal stoper. Malmö už je za polovinou švédské ligy a konečně hraje v mistrovské formě z předešlého roku. Pod novým trenérem Uwe Röslerem se rapidně zlepšila obrana, v pěti soutěžních zápasech umožnilo Malmö soupeřům jen dva góly a v úvodním předkole vyřadilo kosovskou Dritu celkovým skóre 5:0. Zápas v Rumunsku bude pro Malmö daleko těžší, pokud skončí výsledkem 0:0, nebo 1:0, překvapení to nebude.

info Počet gólov správne tipy výsledok
12249 CFR Cluj - Malmö FF - 0:1

Vytvorené: 23. júla 2018 22:48

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.