Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Keys - Cibulková

3. septembra 2018 18:10

Viac preview
preview_tenis_cibulkova_01

Len 23-ročná Američanka Madison Keysová (14.) dosiahla na vlaňajšom US Open svoj najväčší úspech na Grandslame, keď sa prebojovala až do finále. V tomto roku sa jej najviac darilo práve na Grandslamoch. V Austrália bola vo štvrťfinále, v Paríži v semifinále a iba vo Wimbledone vypadla už v 3. kole, no treba dodať že predtým na tráve neodohrala žiadny súťažný zápas. Pred US Open bola aspoň na turnaji v Cincinnati, kde prehral vo štvrťfinále so Sabalenkovou (34.), no predtým si poradila s Kerberovou (4.). Na US Open sa v prvých dvoch kolách nezapotila s Parmentierovou (71.) ani krajankou Perovou (92.), no do tretice stratila úvodný set s Kruničovou (49.).

Dominika Cibulková (35.) nezvládla 1. kolo Roland Garros s Görgesovou (11.), ale vynahradila si to vo Wimbledone, kde sa dostala až medzi 8 najlepších. Odvtedy odohrala jediný súťažný zápas v New Haven, kde opäť prehrala s Görgesovou (9.) v 1. kole. Na US Open bola Cibulková najďalej vo štvrťfinále, ale to bolo už pred 8 rokmi. V tomto roku už dosiahla druhý najlepší výsledok postupom do osemfinále. Vo všetkých troch dueloch musela hrať 3 sety a poriadne sa natrápila s kvalifikantkou Rusovou (110.), Hsiehovou (43.) a do tretice nečakane vyradila aj Kerberovu (4.) po skvelom výkone.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli štyrikrát a všetky 4 súboje mali jedinú víťazku v podobe Keysovej. Stávkujúcim radíme vsadiť na 2.hráča, že vyhrá aspoň set.

info 2.hráč vyhrá aspoň set správne tipy výsledok
8562 Keys M. - Cibulková D. nie 2:0
info Zápas správne tipy výsledok
8026 Keys M. - Cibulková D. 1 2:0

Vytvorené: 3. septembra 2018 10:41

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.