X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Kar.Plíšková-Bertens: 1

9. júla 2018 12:30

plíšková

Do druhého týdne Wimbledonu přežila pouze jedna z deseti nejvýše nasazených tenistek a je velkým překvapením, že je to zrovna Karolína Plíšková. Pro bývalou světovou jedničku byla londýnská stráva dlouho zakletá, jejím maximem bylo do letoška 2. kolo. Plíšková měla namále i letos, ve 3. kole prohrával s Rumunkou Buzarnescuovou 3:6, 1:4 a 0-30 při vlastním podání, pak se ale zvedla a po vítězném tie-breaku ovládla třetí set přesvědčivě 6:1. O víkendu se už mohla v klidu chystat na Nizozemkou Kiki Bertensovou, kterou na jaře při svém triumfu ve Stuttgartu přejela dvakrát 6:2. Přestože Bertensová vyřadila ve 3. kole Venus Williamsovou 8:6 ve třetí sadě, na trávě nikdy nic pořádného neuhrála. Alfou a omegou úspěchu Plíškové bude servis, Bertensová totiž ve Wimbledonu na returnu exceluje a svým soupeřkám vzala 18krát podání! Sama tak pádné podání nemá, Plíšková by se tak mohla dostávat k brejkovým šancím.

info Zápas správne tipy výsledok
8006 Kerber A. - Bencic B. 1 2:0

Vytvorené: 8. júla 2018 20:10

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.