Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Kanada – Švajčiarsko

23. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_can_02_Stone

V prvom košickom štvrťfinále nastúpia „javorové listy“ proti Švajčiarom. Kanaďania dostali hneď na úvod šampionátu „facku“ od Fínov, ktorým podľahli 1:3, ale odvtedy majú ich výkony už len stúpajúcu tendenciu. V zostávajúcich zápasoch získali plný počet bodov a napokon skončili na čele A-skupiny. Sila Kanady spočíva najmä vo využívaní presilových hier. Na turnaji sú v tejto štatistike zatiaľ najlepší, keď dokázali pretaviť do gólu každú druhú početnú výhodu. O produktivitu sa starajú hlavne útočník Detroitu Mantha (7+5) a dvojica z Las Vegas Stone (5+4) a Marchessault (3+6). Práve najproduktívnejší hráč tímu Mantha bude však chýbať vo štvrťfinále. Dostal totiž jednozápasový trest za faul lakťom v utorňajšom zápase proti USA.

Švajčiari vyhrali úvodné štyri stretnutia proti papierovo slabším súperom, ale v zápasoch s favoritmi už nezískali ani bod. Všetko to však boli vyrovnané súboje. Proti Švédom (3:4) a Čechom (4:5) prehrali o gól a potrápili aj silných Rusov (0:3). Hokejisti z krajiny helvétskeho kríža získali pred vyraďovacími bojmi ďalšiu posilu z NHL - Niederreitera. Útočník Caroliny nastúpil prvýkrát v zápase s Českom a podarilo sa mu hneď aj skórovať.

Favoritom súboja je Kanada, ale Helvéti na ňu vedia zahrať. Triumfom Švajčiarov sa skončili posledné dva vzájomné zápasy na svetových šampionátoch. Vlani vyhrali v semifinále 3:2. Tentokrát však „javorové listy“ žiadne prekvapenie nepripustia a zvíťazia minimálne o dva góly.

info Zápas správne tipy výsledok
5006 Kanada - Švajčiarsko 0,10,02 2:2
info Handicap 0:1,5 správne tipy výsledok
50017 Kanada - Švajčiarsko 2 2:2

Vytvorené: 23. mája 2019 14:38

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.