Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Kanada – Francúzsko

16. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_can_02_Stone

Kanaďania aj tento rok potvrdili, že v úvode šampionátu bývajú zraniteľní. Kým sa zohrali a zvykli si na širšie klzisko, prehrali prvý zápas s Fínskom 1:3. Potom však deklasovali outsidera MS Veľkú Britániu (8:0), ale v súboji s našimi hokejistami boli opäť súci na prehru. Proti Francúzsku by si ale mali pripísať povinné tri body. Tréner „javorových listov“ Alain Vigneault nebude môcť počítať so službami obrancu Brandona Montoura, ktorý sa zranil v zápase so Slovenskom a na šampionáte si už nezahrá.

Francúzi získali v doterajšom priebehu MS len jeden bod za prehru 5:4 po predĺžení s Dánskom. Z tohto zápasu mohli vyťažiť aj viac, keďže nad severanmi vyhrávali už 4:2. V ďalších stretnutiach proti USA a Nemecku sa už len ťažko presadzovali a napokon v nich strelili len dva góly.

Francúzi už dokázali Kanadu raz poraziť. Na svetovom šampionáte v roku 2014 v Bielorusku triumfovali 3:2 po samostatných nájazdoch. Podobné prekvapenie sa tento rok s najväčšou pravdepodobnosťou nezopakuje. Odporúčame staviť na víťazstvo „javorových listov“ a zároveň v zápase padne viac ako šesť gólov.

info Zápas správne tipy výsledok
5020 Kanada - Francúzsko 1,10,12 5:2
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
54279 Kanada - Francúzsko 1/+6.5 5:2

Vytvorené: 16. mája 2019 14:22

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.