Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Kanada - Česko

25. mája 2019 19:15

Viac preview
preview_hokej_repre_cz_01_voracek

Kanada v úvodnom súboji na MS podľahla prekvapujúco Fínsku 1:3. Potom sa však rozbehla, aj keď proti Slovensku vyhrala so šťastím 6:5, aj s pomocou rozhodcov. Nemecko, ktoré podalo životný výkon proti Slovensku na javorové listy vôbec nestačili – 0:8. USA nestrelilo Kanade ani gól (0:3). Vo štvrťfinále bola Kanada blízko vypadnutia, keď prehrávala so Švajčiarskom 1:2 po dvoch tretinách. V tej poslednej vystrelila na bránu Švajčiarska 20 striel a až po tej poslednej v normálnom hracom čase skočil puk v poslednej sekunde za bránkovou čiarou a predlžovalo sa. V ňom Kanada využila psychickú výhodu a o päť minút sa presadila opäť.

Česko má v Bratislave domáce prostredie. V základnej skupine síce podľahlo Rusku 0:3, ale aj napriek tomu malo najlepší útok na šampionáte. Pocítili to aj hokejisti Švédska, ktorých zdolali Česi v úvodnom súboji 5:2. V poslednom zápase v skupine Česko neudržalo vedenie so Švajčiarskom 4:2 a pred koncom bol stav vyrovnaný 4:4 s minimálnymi vyhliadkami na české víťazstvo – ale aj tak sa tak stalo, nakoľko Švajčiari potrebovali zvíťaziť v normálnom hracom čase, aby sa vyhli cestovaniu do Košíc a tak inkasovali gól do prázdnej brány – 5:4. Vo štvrťfinále sa Česko dlho trápilo proti Nemecku. Po dvoch tretinách bolo 1:1, v 50. minúte len 2:1. V závere však naši západní susedia strelili tri góly a tešili sa z presvedčivého víťazstva 5:1.

Kanada je síce miernym favoritom, ale ak budú mať českí hráči podporu v hľadisku najmä ako v zápasoch v skupine, súboj môže byť vyrovnaný a diváci sa môžu tešiť z množstva gólov. Naposledy sa na MS stretli tímy v roku 2017 a Kanada zvíťazila 4:1. Podobne vyhrali javorové listy aj v súboji o bronz na OH 2018 6:4. Stavíte si na Kanadu, alebo si myslíte, že si už vyčerpala toľko šťastia, že by vo finále hrať nemala? Počet gólov: viac ako 5,5.

info Zápas správne tipy výsledok
5006 Kanada - Česko 1,10,12 5:1
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
5019 Kanada - Česko + 5:1

Vytvorené: 25. mája 2019 11:39

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.