Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Jekaterinburg – Slovan

6. septembra 2018 16:00

Viac preview
preview_hokej_khl_slovan_05

Jekaterinburg (2.) má vynikajúci vstup do sezóny. V úvodnom súboji privítal Dinamo Riga, v minulej sezóny jeden z najslabších tímov súťaže a zvíťazil 4:2 (strely 32:23). „Automobilisti” v druhej tretine získali dvojgólové vedenie, ale lotyšský tím do prestávky zrovnal krok. V tretej tretine Jekaterinburg opäť získal dvojgólové vedenie, ktoré si udržal a získal dva cenné body. O dva dni zavítal do štvrtého najväčšieho ruského mesta jeden z najlepších tímov KHL, CSKA Moskva a domáci tím opäť uspel, keď vyhral 3:1. Po dvoch tretinách viedli hostia 1:0, ale Jekaterinburg strelil tri góly v záverečnej časti a opäť naplno bodoval. Pričom na strely boli aktívnejší hostia (22:31).

Slovan (12.) naopak začal mizerne, ale úvodné dva zápasy odohral na ľade veľmi silných súperov. V prvom nestačil na Magnitogorsk a podľahol mu 1:5, pričom po prvej tretine prehrával 0:3 a o dvoch bodoch bolo rozhodnuté. Paradoxom zápasu bolo, že Slovan vyhral na strely 34:25, ale jediný gól strelil až v 57. minúte, keď jeho brankár Marek Čiliak už päťkrát predtým inkasoval. Potom sa Slovan presunul do Čeljabinska, ktorý v prvom zápase podľahol CSKA Moskva 0:3. „Traktoristi” proti slovenskému tímu potvrdili, že síce veľa gólov nedávajú, ale vedia dobre brániť a vyhrali 3:0, pričom každú tretinu vyhrali. Slovan opäť vyhral na strely (32:28), ale všetky tri góly inkasoval v oslabení.

Slovan už trikrát v Jekaterinburgu vyhral, vždy v párnych rokoch, naopak v nepárnych trikrát prehral, naposledy 3:6. V tomto súboji sú „automobilisti” veľkými favoritmi, stačí pripomenúť jeho ofenzívnu silu (Dawes, Sexton, Paré, Da Costa...). Slovan môže prekvapiť, len ak sa mu podarí zlomiť streleckú smolu a hrať pozorne v obrane. Očakávame, že môže padnúť viac ako štyri góly. Počet gólov: viac ako 4,5.

info Zápas správne tipy výsledok
5175 Jekaterinburg - Slovan 0,10,02 2:2
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
56978 Jekaterinburg - Slovan - 2:2

Vytvorené: 6. septembra 2018 10:37

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.