X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Island – Ghana: 02

7. júna 2018 22:00

Viac preview
island full 16/17

Island býval v posledních letech postrachem většiny soupeřů, když dokázal zaskočit a znepříjemnit svým herním stylem zápas prakticky komukoliv. Před MS ale není severský tým ve zcela optimálním rozpoložení. Březnové porážky s Mexikem a Peru jsou při zkoušení kádru ještě pochopitelné, prohra s Norskem (2:3) je pak ale velkým varováním. Ghana přiveze do Reykjavíku omlazený kádr, který je na tom výborně rychlostně a poslední výsledky s dalšími účastníky MS nebyly vůbec špatné (Japonsko 2:0, Egypt 1:1, Saudská Arábie 3:0). Africkému celku se dařilo v koncovce, tým dokáže být nesmírně efektivní. Kromě rychlosti je na tom mužstvo dobře rovněž silově, což je proti Islandu vždy hodně důležité. Ghana pak dlouhodobě patří k takticky nejvíce vyspělým africkým týmům, což souvisí s letitou tradicí evropských koučů, nic na tom nemění ani skutečnost, že tým aktuálně vede Kwesi Appiah. Neprohra Ghany nebo remíza ve „dvojité šanci“ nemusí být špatnou variantou.

info Zápas správne tipy výsledok
1821 Island - Ghana 0,10,02 2:2

Vytvorené: 6. júna 2018 13:52

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.