X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Island-Chorvatsko: 10

26. júna 2018 20:00

chorvatsko_full

Ve skupině D dnes bude upřená pozornost především na zápas mezi Argentinou a Nigérií, kteří si to v přímém souboji rozdají o postup. Za určitých okolností však může do osmifinále projít také Island. Potřebuje však porazit už jistě postupující Chorvatsko a zároveň příznivý výsledek druhého utkání skupiny. Island tak bude muset otevřít hru, což mu není vlastní. Seveřané dokázali svoji houževnatou obranou otrávit Messiho a spol., po remíze 1:1 s Argentinou ale podlehli Nigérii 0:2 a znovu se ukázalo, že jim chybí špičkový útočník. Proti Nigérii si dokonce dovolili luxus zahozené penalty. Výhodou Islandu je, že Chorvatsko nepostaví nejsilnější jedenáctku. Trenér Zlatko Dalič avizoval, že sestavu protočí. Jistě nenastoupí distancovaný Brozovič, v karetním ohrožení před osmifinále jsou Vrsaljko, Rakitič, Rebič a Mandžukič. Hráči druhého sledu mají svoji kvalitu, ale ne takovou jako Rakitči nebo Mandžukič. Sázíme, že Island neprohraje, jeho motivace je přece jen vyšší.

info Zápas správne tipy výsledok
1529 Island - Chorvátsko 2,02,12 1:2

Vytvorené: 26. júna 2018 08:40

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.