Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Šípky: PDC - World Matchplay

20.7.2019

V anglickom Blackpool dne štartuje druhý najprestížnejší turnaj v kalendári PDC - World Matchplay. Turnaj, ktorý sa hrá v krásnych historických priestoroch Winter Gardens púta každoročne veľkú pozornosť, pretože je určený pre 32 najlepších hráčov sveta (16 hráčov z rebríčka Order of Merit a hráčov z ProTour Order of Merit).

Pohronie - Slovan

Pohronie - Slovan

20.7.2019

Pohronie vyhralo druhú ligu s trojbodovým náskokom pred Popradom a nevie sa dočkať svojej premiéry vo Fortuna lige. Štadión v Žiari nad Hronom bude vypredaný. Prípravu absolvoval nováčik v domácich podmienkach. Z kádra odišlo sedem hráčov, pribudlo šesť. V prípravných zápasoch družstvo dvakrát vyhralo a trikrát prehralo. Trénerské duo Milan Nemec – Rastislav Urgela verí, že tímu pomôže útočník Zachara, v prípravných zápasoch dal štyri góly. ale to sa ukáže až v priebehu jesennej časti. Hráčom nebude chýbať motivácia a ak ich diváci poženú do útoku, môže sa Pohronie postarať o prekvapenie kola.

Vémola K. – Da Silva H.

Vémola K. – Da Silva H.

4.7.2019

Pražská Štvanice uvidí jako hlavní zápas večera souboj dvou veteránů UFC. Brazilec Da Silva vyzval na posledním Oktagonu 12 po vítězství nad Gottvaldem (KO) „českého terminátora“, a ten výzvu okamžitě přijal. Jihoameričan s přezdívkou Frankenstein, má aktuálně bilanci 15:6 a v nejslavnější organizaci MMA (tedy UFC), odmlátil šest utkání. V posledních letech má lehce negativní bilanci, ale to je dáno kvalitou soupeřů. Da Silva je především postojář, 13 ze svých duelů ukončil KO/TKO. Jihoameričan má neuvěřitelnou ránu a své protivníky umí uspat, což hrozí i Vémolovi. „Terminátor“ o této hrozbě dobře ví, a tak se bude mít na pozoru, zápas bude chtít dostat na zem, kde svého soupeře uškrtí, případně jej naboduje skrz strhy. S Brazilci obvykle nebývá příliš moudré válet se v kleci, většina z nich mí skvělé jiu-jitsu, nicméně právě zde by mohl mít Vémola navrch a český bijec to dobře ví, čemuž přizpůsobí strategii. Terminátor po taktické stránce v posledních letech hodně vyzrál a před československým „zápasem století“ s Atillou Véghem zaknihuje vítězství před časovým limitem.

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.