X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Ponuka podľa dátumu
Ponuka podľa športu

Ponuka podľa kurzu

1.01.
1.5
Jamajka-Kanada: 2 (postup)

Jamajka-Kanada: 2 (postup)

20.7.2017

Obě země postoupily do čtvrtfinále Zlatého poháru s bilancí jedné výhry a dvou remíz. Jamajka postoupila ze skupiny se skóre 3:1, Kanada měla poměr 5:3. Neznamená to však, že by Jamajka excelentně bránila. Ve vítězném zápase s Curacaem (2:0) dovolila soupeři 21 střel a v závěrečném duelu skupiny se Salvadorem (1:1) ji uchránil od porážky skvělými zákroky brankář Andre Blake. Autor dvou jamajských gólů na turnaji Darren Mattocks se po zápase pustil do oprávněné kritiky výkonu mužstva, podle něj by ve čtvrtfinále na postup nestačil. Kanada totiž disponuje velmi silným útokem. Teprve 16letý supertalent Alphonso Davies se uvedl ve skupině třemi góly ve dvou zápasech, pro čtvrtfinále mužstvo posílil další kanonýr Cyle Larin, který nemohl zasáhnout do skupinové fáze z disciplinárních důvodů. Kanada šetřila v závěrečném duelu skupiny klíčové hráče, oproti Jamajce měla dva dny volna navíc, což se může v konečném součtu projevit. Sázíme na postup javorových listů.

Nitra - Žilina

Nitra - Žilina

22.7.2017

V Nitre sa chystá veľký futbalový sviatok keď sa po troch rokoch miestny FC opäť predstaví v najvyššej súťaži. Súpera nebude mať hocijakého, keď privíta úradujúceho majstra, so cťou vypadnutého z predkola LM MŠK Žilina. Mužstvo trénera Ivana Galáda prešlo počas letného obdobia len minimálnymi zmenami, káder opustili Marián Kolmokov a Peter Lupčo.

Dun.Streda - Podbrezová

Dun.Streda - Podbrezová

22.7.2017

Počas letnej prípravy odohrala Dunajská Streda päť prípravných stretnutí, v ktorých sa zrodili dve víťazstvá, dve prehry a jedna remíza. Počas nej však nepracovala s kompletným kádrom, na ME hráčov do 21 rokov ju zastupovali štyria mladíci a Davis momentálne reprezentuje Panamu na Gold Cupe. Prioritou mužstva bolo udržať Šatku, o ktorého bolo veľa záujemcov. Vedenie klubu však ešte pracuje na príchode troch posíl. Na margo spomenutej absencie Davisa, prišiel do tímu mladý obranca Koštrna a zo Žiliny zase Čmelík, výmenou za Polievku. V tíme je veľa mladých hráčov, ktorým taliansky tréner Marco Rossi dôveruje, pričom ich dopĺňajú skúsenosti, ktorými disponuje napríklad kapitán Marin Ljubičič. Cieľom je dostať sa do prvej šestky a v nadstavbovej časti atakovať prvé štyri pozície. Aktuálne nie sú žiadne odchody, vedenie je rozhodnuté odmietať ponuky hlavne na Davisa. Niekoľkým však skončili zmluvy, medzi nich patria Michalík, Sarr, Tofiloski či Štepanovský.