Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Slovan - Vladivostok

Slovan - Vladivostok

15.10.2018

Slovanisti sa konečne vzchopili a po piatich prehrách za sebou majú momentálne na svojom konte tri víťazstvá. Vyhrali v Novosibirsku (2:1p) a úplne nečakane uspeli aj na ľade vysoko favorizovaného Omsku (3:2p). Do tretice uspeli aj na domácom štadióne, kde si poradili s Kunlunom (4:3p) a opäť to bolo až po úspešnom predĺžení. V poslednom zápase trikrát viedli, ale nedokázali súperovi odskočiť a 16 sekúnd pred koncom inkasovali tretie vyrovnanie. Tretíkrát za sebou však zvládli hru v predĺžení a opäť bodovali naplno.

Severné Írsko - Slovensko

Severné Írsko - Slovensko

15.10.2018

Severní Íri „vstali z mŕtvych“, keď po bezgólovej remíze doma s Islandom (4.) zázračne priviezli 3 body z trávniku suveréna skupiny Španielska (1.) 2:1. Po poslednej výhre na Islande (4.) 1:0, kde strelili víťazný gól v predposlednej minúte, sú naďalej v hre o 2. priečku tabuľky skupiny B a tým aj živia teoretickú šancu na účasť v baráži, no to už nemajú vo vlastných rukách. V poslednom vystúpení v skupinovej fáze však musia bodovať naplno.

Švédsko - Slovensko

Švédsko - Slovensko

16.10.2018

Už bez hlavného trénera Jána Kozáka sa slovenskí futbalisti predstavia v prípravnom zápase v Štokholme proti domácemu Švédsku. Najúspešnejší tréner futbalovej reprezentácie Slovenska abdikoval po domácej prehre v Lige národov s Českom 1:2. Nálada v kabíne nie je ideálna a doterajší Kozákov asistent Štefan Tarkovič, ktorý bol poverený vedením tímu v tomto zápase bude mať čo robiť, aby mužstvo na tento duel pripravil. Tento prípravný zápas so Švédskom by pred zvyšnými duelmi LN mohol padnúť vhod. Slováci v ňom potrebujú uhrať čo najlepší výsledok, aby sa dostali na pozitívnejšie vlny.

Ukrajina-Česko: oba týmy dají gól

Ukrajina-Česko: oba týmy dají gól

15.10.2018

Léčba trenérem Jaroslavem Šilhavým zabrala okamžitě. Český tým vyhrál v sobotu v Trnavě derby bývalých federálních partnerů 2:1 a oživil šance na vítězství ve skupině a postup do elitní divize Ligy národů. K jejímu udržení potřebuje vyhrát v Charkově, což bude ale daleko těžší než uspět proti Slovensku. I přes radikální zlepšení, zůstaly ve hře nešvary. Po úvodní brance Krmenčíka vypadli Češi na dlouhé minuty z role, nedokázali udržet delší dobu míč a nebýt střelecké impotence slovenských střelců, těžko by nakonec vyhráli. Češi ale měli na hřišti Bořka Dočkala a nejlepší nahrávač MLS připravil gól nejen Krmenčíkovi, ale také vítězný Schickovi. Šilhavého družina by se tak mohla střelecky prosadit i proti sebevědomé Ukrajině, která už více než rok neprohrála. Pod trenérem Andrejem Ševčenkem předvádí moderní, rychlý a přímočarý fotbal, o čemž se Češi přesvědčili v září v Uherském Hradišti, kde hosté vyhráli 2:1 a to byl ještě milosrdný výsledek. Že jsou Ukrajinci ve formě, ukázali také před pár dny, kdy v Itálii uhráli remízu 1:1. Česká obrana čisté konto znovu neudrží, sázíme, že se trefí oba celky.

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.