X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Trenčín - B.Bystrica 7.z.

Trenčín - B.Bystrica 7.z.

23.4.2018

Trenčania to predsa dokázali a napriek trojzápasovému manku sú stále v hre o majstrovský titul. Tromi víťazstvami za sebou vyrovnali finálovú sériu a v poslednom 7. zápase ich čaká vypredaný vlastný štadión. Naposledy na ňom svojho súpera deklasovali 6:0, ale to sa tentoraz sotva stane opäť. Rozchytal sa gólman Hiadlovský a aj jeho zásluhou sa séria stala vyrovnanou. Spolu so spoluhráčmi budú chcieť využiť psychologickú výhodu nečakaného obratu, no štyrikrát za sebou poraziť obhajcu nie je určite jednoduché.

MS hokej – celkové umístění: vítěz Kanada

MS hokej – celkové umístění: vítěz Kanada

16.4.2018

Kolébka hokeje si jede na světový šampionát spravit chuť, po loňském stříbru (MS 2017) a letošním bronzu na ZOH, má Kanada jediný cíl, a tím je zlato. Vedením mužstva byl pověřený tandem Burke – Brodeur, oba bývalí skvělí brankáři se těší v zámoří velkému respektu. Podle toho vypadá kádr „Javorových listů“, kde rozhodně nemuseli omluvenky přehrabávat vidlemi. Základ týmu bude postaven kolem aktuálně nejlepšího hokejisty světa, Connora McDavid, který ovládl s velkým přehledem kanadské bodování celé NHL. V nominaci je i jeho klubový parťák Nugent-Hopkins, nechybí ani další skvělá jména jako Horvat, Barzal, Eberle, O´Reilly, Ekblad, Schenn nebo Parayko. Produktivita zámořského mužstva tak bude opět ozdobou celého šampionátu, rovněž v obraně tým nepostrádá kvalitu. Možnou slabinou by mohl být brankářský post, přeci jen Kuemper v Arizoně tolik nezářil. Kanada každopádně bude hrát zápasy v obrovském tempu, kterému se budou schopni vyrovnat možná Švédové (min. 10 posil ze zámoří), patrně nikdo další. Rusko po zisku zlata na ZOH bude v útlumu, zejména když od týmu odešel kouč Znarok. Kanada bude v Dánsku dominovat, kromě celkového prvenství by mohla vyhrát všechny zápasy v normální hrací době.

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.