X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Hradec Králové-Zlín: 10

14. marca 2018 17:00

Preview

Viac preview
hradec_full

Zlínští fotbalisté obhajují loňský triumf v MOL Cupu, pokud ale vypadnou ve čtvrtfinále, překvapení to nebude. Ševci zabředli do hluboké krize, ve čtyřech janích kolech získali jenom jeden bod a namočili se do sestupových vod. Mužstvu nepomohla ani výměna trenéra, nový kouč Vlastimil Petržela začal svoje angažmá debaklem 0:4 od Jablonce, poté následovala porážka 1:2 v Teplicích. Petržela si nepadla do oka s některými hráči, jeho výroky jako "jižanské manýry" nebo "alergie na mě", ke zlepšení klimatu nepomůžou. Hradec Králové, který v osmifinále vyřadil Teplice, tak cítí šanci. Na návrat do nejvyšší soutěže to momentálně nevypadá, pohárový úspěch by mohl být aspoň malou náplastí. Votroci si zvedli sebevědomí o víkendu, kdy doma porazili České Budějovice 2:1 gólem z nastaveného času. Hradec vyhrál i poslední vzájemný zápas loni na jaře v lize ve Zlíně (3:1). Věříme, že domácí po 90 minutách neprohrají.

info Zápas správne tipy výsledok
50 Hr.Králové - Zlín 2,02,12 0:2

Vytvorené: 13. marca 2018 23:34

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.