X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Hokej-ZOH: Rusko - Slovensko

14. februára 2018 13:00

preview_hokej_repre_sr_07_nagy

Do diania na ZOH v Pjongčangu sa konečne zapoja aj Slovenskí hokejisti. Na úvod turnaja si zmerajú silu s TOP favoritom z Ruska. Keďže sa turnaj hrá bez hráčov NHL práve v tíme nášho súpera môžeme nájsť najzvučnejšie mená. Prirodzený rešpekt vzbudzujú mená ako Iľja Kovaľčuk či Pavel Dacjukm ktorí v prestížnej zámorskej NHL nastrieľali dokopy 731 gólov. Slovenskí reprezentanti sa však dopredu nevzdávajú sa sú odhodlaní bojovať zo všetkých síl. Tréner Craig Ramsey dá na úvod turnaja v bránke šancu Braňovi Konrádovi, ktorému bude kryť chrbát Ján Laco. Za kapitána si hráči zvolili Tomáša Surového. Pod piatimi kruhmi sme sa s Ruskom stretli zatiaľ štyrikrát s bilanciou 2-2. V Lillehammeri (1994) a Soči (2014) sa tešila “zborná“ a v Turíne (2006) resp. Vancouveri (2010) naši hokejisti. Slovenskí hokejisti a realizačný tím sa zhodli, že tak silného súpera je lepšie mať na úvod turnaja, ako v neskoršej fáze. Rusi sú si svojej sily vedomí, ale Slovákov podceniť určite nechcú.

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.