Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Grécko - Taliansko

8. júna 2019 20:45

Viac preview
preview_futbal_repre_taliansko_02

Grécko (2.) v úvodnom súboji Kvalifikácie na ME 2020 zvíťazili na pôde Lichtenštajnska 2:0, keď v závere oboch polčasoch skórovali. V druhom súboji, o tri dni, nastúpili na horúcej pôde v Bosne a Hercegovine, ktorá je asi jediným vážnym súperom o druhé postupové miesto (Fínsko, Arménsko, Lichtenštajnsko sú ďalšími účastníkmi kvalifikačnej skupiny J). a je keď domáci tím viedol po štvrťhodine 2:0, z víťazstva sa neradovali. Gréci znížili po hodine hry po pokutovom kope a päť minút pred koncom normálneho hracieho času zariadil deľbu bodov Kolovos – 2:2. Grécko si zahralo v roku 2012 štvrťfinále na Euro, ale na záverečný turnaj v roku 2016 vo Francúzsku a ani na MS 2018 v Rusku sa však už nekvalifikovalo.

Taliansko (1.) je top favorit skupiny J a často aj záverečných šampionátov. Na tom poslednom, MS 2018 v Rusku, sa však nekvalifikovalo. Do kvalifikácie ME 2020 však vstúpilo suverénne a potvrdilo úlohu favorita. Taliansko najprv privítalo Fínsko a po góloch v 7. a v 74. minúte zvíťazilo 2:0. O tri dni pokračovalo na víťaznej vlne, keď presvedčivo zdolalo Lichtenštajnsko 6:0, po polčase 4:0. Do tretice ho čaká najsilnejší súper a navyše nebude mať výhodu domáceho prostredia. Taliansko neprehralo od septembra v šiestich zápasoch za sebou.

Grécko v generálke na tento dôležitý súboj prehralo v priateľskom zápase v Turecku 1:2, ale proti Taliansku podá určite kvalitnejší výkon. Hostia prídu bodovať. Stavíte si, že dotiahnu duel do víťazného konca, alebo si myslíte, že istejšou stávkou je, že prvý polčas alebo zápas sa skončí remízou? Dvojitá šanca: 0:0.

info Zápas správne tipy výsledok
660 Grécko - Taliansko 2,02,12 0:3
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
2234 Grécko - Taliansko 2-2 0:3,0:3

Vytvorené: 8. júna 2019 11:14

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.