Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Ghana – Tunisko

8. júla 2019 21:00

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_repre_Ghana_01_Partey

Futbalisti Ghany sa na posledných šiestich turnajoch Afrického pohára národov vždy prebojovali medzi štyri najlepšie tímy. Ani raz však nezískali titul. Naposledy skončili na nepopulárnom štvrtom mieste, keď v boji o bronz podľahli Burkine Faso 0:1. Tento rok by konečne chceli dôjsť až na vrchol. Najprv ale musia prejsť cez prvú prekážku – reprezentantov Tuniska. „Čierne hviezdy“ z Ghany síce vyhrali svoju skupinu, ale nedá sa povedať, že by výrazne žiarili. Remizovali s Beninom 2:2, s Kamerunom 0:0 a zvíťazili len nad Guinea-Bissau 2:0.

Ani Tunisania nijak neexcelovali, práve naopak. Do osemfinále postúpili relatívne šťastne. Všetky tri zápasy základnej skupiny skončili nerozhodným výsledkom. Najprv remizovali s Angolou 1:1, potom s Mali 1:1 a na záver sa rozišli s Mauretániou bez gólov. V júnových troch prípravných stretnutiach však boli stopercentní a dokázali zvíťaziť aj nad Chorvátskom.

Napriek tomu má Ghana o niečo skúsenejšie a kvalitnejšie mužstvo a vyhrala aj posledné dva vzájomné zápasy. Na Africkom pohári národov síce nie je núdza o prekvapenia, ale s takým lákavým kurzom sa na víťazstvo Ghany rozhodne oplatí staviť.

info Zápas správne tipy výsledok
572 Ghana - Tunisko 0,10,02 1:1

Vytvorené: 8. júla 2019 10:23

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.