Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Frölunda – Djurgarden

30. apríla 2019 19:30

Viac preview
hokej_clanky_brusle

Frölunda po dvojročnej odmlke opäť útočí na majstrovský titul. V základnej časti nebola túto sezónu nijako presvedčivá, ale konečné 3. miesto popri úspešných vystúpeniach v LM, zakončených 3. triumfom, bolo dobrou východiskovou pozíciou. V play-off už domáci predvádzajú skvelé výkony, veď v prvých dvoch sériách prehrali len po jednom zápase. Vo finále dvakrát doma jednoznačne triumfovali (5:3 aj 5:2), no 2. zápas na ľade súpera vysoko prehrali (1:5). V poslednom 4. zápase to vyzeralo na rozhodujúci krok, keď ešte v 35. minúte viedli 2:0. V priebehu necelých dvoch minút o vedenie prišli a inkasovali aj tretí gól, takže stav série je vyrovnaný 2:2.

Hostia skončili po základnej časti na 4. mieste a v play-off vyradili zvučných súperov ako Skelleftea (4:2) aj Färjestad (4:3). Majú na svojom konte až o 3 odohraté súboje navyše v porovnaní s finálovým súperom, ale zatiaľ sa to neprejavilo. Iba v jednom zápase strelili 1. gól a hneď ho jednoznačne vyhrali doma 5:1. V ďalších troch inkasovali ako prví a v tom poslednom museli otáčať dokonca dvojgólové manko. To im paradoxne môže psychicky pomôcť.

Vzájomné zápasy v aktuálnom finále play-off vyznievajú jednoznačne v prospech domácich tímov, ale to je paradoxne úplne naopak ako v posledných 8-ich duelov, v ktorých sa domáce celky tešili iba dvakrát. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov 1. tímu, že ich dosiahne viac ako 3,5.

info 1.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
50528 Frölunda - Djurgarden + 6:2
info Zápas správne tipy výsledok
5048 Frölunda - Djurgarden 1,10,12 6:2

Vytvorené: 29. apríla 2019 13:44

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.