Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Francúzsko – Slovensko

17. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_12_Ramsay

Slovenskí hokejisti prehrali kľúčový duel proti Nemecku, a tak sú ich šance na postup do štvrťfinále už len v teoretickej rovine. Naši opäť nezvládli záver stretnutia, keď ešte dve minúty pred koncom riadneho hracieho času vyhrávali, ale napokon nezískali ani bod. Slovenský tím mal väčšinu zápasu hernú prevahu, ale doplatil na nevyužité príležitosti.

Ak si chcú zverenci trénera Craiga Ramsayho ešte udržať akú-takú šancu na postup zo skupiny, musia vo zvyšných dueloch proti Francúzsku, Veľkej Británii a Dánsku bezpodmienečne zvíťaziť. Ani zisk deviatich bodov im ale nemusí stačiť.

Pred zápasom s Francúzmi bude pre našich chlapcov dôležité zabudnúť na dve kruté prehry a nájsť v sebe psychické sily do ďalších bojov. Určite im v tom pomôže aj košické publikum, ktoré opäť vytvorí perfektnú atmosféru a bude našich hnať za víťazstvom.

Hokejisti z krajiny galského kohúta prehrali zatiaľ všetky svoje zápasy na šampionáte. Najbližšie k víťazstvu boli v dueli s Dánmi, ktorým nakoniec podľahli až po samostatných nájazdoch.

Obaja súperi sa vo vzájomnom meraní síl stretli aj na vlaňajších MS. Slovensko vtedy zvíťazilo 3:1. Víťazstvo našich očakávame aj teraz. Odporúčame staviť na dvojku a zároveň v zápase nepadne viac ako šesť gólov.

info Zápas správne tipy výsledok
5029 Francúzsko - Slovensko 2,02,12 3:6
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
54584 Francúzsko - Slovensko 2/+6.5 3:6

Vytvorené: 17. mája 2019 15:26

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.