X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Francúzsko - Írsko

28. mája 2018 21:00

Viac preview
preview_futbal_repre_francuzsko_03

Francúzi zavŕšili úspešnú kvalifikáciu víťazstvom nad Bieloruskom (2:1) a ešte na jeseň stihli dva priateľské súboje s Walesom (2:0) a v Nemecku (2:2), kde prišli o víťazstvo v 93. minúte. V roku 2018 si otestovali svoju silu v marci v dvoch dueloch. V prvom nečakane zakopli doma s Kolumbiou (2:3) a to aj napriek tomu, že vyhrávali 2:0. O štyri dni neskôr si však vylepšili náladu víťazstvom v Rusku (3:1). Tesne pred MS ich čakajú ešte 3 prípravné súboje a všetky pred zrakmi vlastných fanúšikov.

Hostia skončili v kvalifikačnej skupine na 2. mieste za Srbskom, ale nesupeli v baráži s Dánskom. Pritom v 1. zápase vonku uhrali sľubnú bezgólovú remízu, ale v domácej odvete „vybuchli“ a po debakli 1:5 im zostali oči pre plač. Ani v marci v prípravnom zápase v Turecku (0:1) si náladu príliš nevylepšili. Tréner O´Neill si môže svojich zverencov vyskúšať v dvoch zaujímavých dueloch. Po Francúzsku si ešte pozvali do Dublinu ďalší nekvalifikovaný tím USA.

Vo vzájomných zápasoch sa naposledy stretli pred dvomi rokmi v osemfinále EURO a Francúzi zvíťazili 2:1. Predtým sa stretávali najmä v kvalifikáciách a Írsko sa naposledy tešilo v roku 1981. Stávkujúcim radíme vsadiť na 2. polčas, že padne viac gólov ako v prvom.

info Polčas s viac gólmi správne tipy výsledok
14033 Francúzsko - Írsko 1. 2:0,2:0
info Zápas správne tipy výsledok
1317 Francúzsko - Írsko 1,10,12 2:0

Vytvorené: 28. mája 2018 09:29

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.