X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Florida - Boston

6. apríla 2018 01:35

preview_nhl_boston_01

„Panteri” ešte živia aspoň teoretickú šancu na postup do play-off. Strácajú 4 body na Philadelphiu a majú zápas k dobru, ale do konca základnej časti odohrajú už iba 3 súboje. Mohli byť na tom aj lepšie, ale tri prehry vonku za sebou im to poriadne skomplikovali. V posledných dvoch dueloch zabrali, porazili doma Carolinu (3:2) aj lídra Západnej konferencie Nashville (2:1) a do tretice ich čaká líder Východnej konferencie. V obidvoch dueloch skvele zachytal Montoya a rozhodne sa postaví medzi žrde opäť.

„Medvede” hrajú dlhodobú časť ako už veľmi dlho nie. Tri zápasy pred jej koncom vedú Východnú konferenciu a to aj napriek tomu, že naposledy prehrali na ľade najväčšieho súpera Tampy Bay vysoko 0:4. Tá sa na nich bodovo dotiahla, ale už bude hrať iba dvakrát. Boston prehral aj predchádzajúce dva súboje vonku vo Winnipegu (4:5p) aj Philadelphii (3:4p) si však pripísali po bode. Na ich smolu sa zranila posila z NY Rangers Rick Nash a otáznik visí nad Wingelsom, Riley Nashom aj Kuralym. Definitívne skončila sezóna pre obrancu Carla.

Vo vzájomných zápasoch sa v posledných dvoch sezónach presadili iba hráči Bostonu a jedinou výnimkou so siedmich duelov je marcový zápas na Floride, kde vyhrali domáci 3:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
51033 Florida - Boston 1-1 2:1,3:2
info Zápas správne tipy výsledok
5009 Florida - Boston 1,10,12 3:2

Vytvorené: 4. apríla 2018 14:35

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.