Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Fínsko – Švédsko

23. mája 2019 20:15

Viac preview
preview_hokej_repre_fin_02_Kakko

Hokejový osud to zariadil tak, že už vo štvrťfinále budeme svedkami škandinávskeho derby medzi Fínskom a Švédskom. Z lepšej pozície idú do súboja hokejisti Suomi, ale favoritom sú predsa len Švédi. Fíni prišli na šampionát s mladým tímom, bez hviezd z NHL. Kostru mužstva tvoria poväčšine hráči z domácej súťaže, ale aj napriek tomu nechýbalo veľa a mohli postúpiť z prvého miesta. V ich poslednom zápase však podľahli Nemcom 2:4, a tak nakoniec skončili druhí za Kanadou. Najproduktívnejším hráčom fínskeho mužstva je 18-ročný supertalent Kaapo Kakko, ktorý má na svojom konte šesť presných zásahov.

Švédi majú v tíme 21 hráčov z NHL, ktorí v najlepšej lige sveta odohrali dokopy cez 8 000 zápasov. Napriek tomu neboli v bratislavskej B-skupine celkom presvedčiví. Šampióni z posledných dvoch MS prehrali s Českom (2:5), Ruskom (4:7) a natrápili sa aj v zápasoch proti Švajčiarom (4:3) a Lotyšom (5:4). Z osmičky postupujúcich do vyraďovacej fázy majú však najlepšiu ofenzívu, keď skórovali až 41-krát. Nevýhodou pre Švédov môže byť to, že časť voľného dňa museli stráviť presunom z Bratislavy do Košíc.

Fíni prehrali so Švédmi posledných päť vzájomných súbojov na veľkých turnajoch (MS a ZOH). Ani v jednom z týchto stretnutí pritom nepadlo viac ako päť gólov. Opatrný zápas očakávame aj tentokrát.

info Zápas správne tipy výsledok
5048 Fínsko - Švédsko 0,10,02 4:4
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
5061 Fínsko - Švédsko + 4:4

Vytvorené: 23. mája 2019 10:09

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.