Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Fínsko – Slovensko

14. júna 2019 18:30

Viac preview
preview_hokejbal_repre_slovensko_01

Slovenskí hokejbalisti získali zlato na posledných troch svetových šampionátoch a túto sériu budú chcieť natiahnuť aj v domácom prostredí. Na úvod MS ich v košickej Steel Aréne čaká výber Fínska. Reprezentačné mužstvo pod vedením trénerov Mariána Gregoríka a Mojmíra Hojera absolvovalo cez víkend záverečné sústredenie v Žiline, na ktorom dolaďovalo posledné detaily pred ostrým štartom. Do konečného výberu sa napokon dostalo 25 mien, najväčšie zastúpenie má Považská Bystrica, ktorá dodala piatich hráčov. Lídrami tímu budú Jozef Minárik, Pavol Blahut, Patrik Svitana či Boris Oravec. O góly by sa mala starať najmä skalická dvojička Jaroslav Martinusík – Milan Rampáček.

Pre fínsku hokejbalovú reprezentáciu bude šampionát na Slovensku piatym v histórii. Najlepší výsledok dosiahli v roku 2011 v Bratislave, kde obsadili 7. miesto. Fíni sa so Slovákmi stretli aj na posledných MS v Pardubiciach. V dueli základnej skupiny zvíťazili naši hokejbalisti 3:1.

Fínsky tím by pre našich nemal byť ťažkou prekážkou. Možno bude chvíľu trvať, kým sa rozohrajú, ale napokon sa prejaví rozdiel v kvalite oboch mužstiev. Stávkujúcim odporúčame staviť, že Slováci vyhrajú minimálne o tri góly.

info Zápas správne tipy výsledok
7799 Fínsko - Slovensko 2,02,12 1:2
info Handicap 2.5:0 správne tipy výsledok
7517 Fínsko - Slovensko 1 1:2

Vytvorené: 13. júna 2019 11:27

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.