Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Fínsko – Nemecko

21. mája 2019 12:15

Viac preview
preview_hokej_repre_fin_02_Kakko

Obaja súperi majú už istý postup do štvrťfinále, ale aj napriek tomu budú chcieť zvíťaziť. Fíni si môžu prípadným víťazstvom zaistiť prvé miesto v tabuľke A-skupiny. Ak naopak vyhrajú Nemci, môžu sa ešte posunúť na tretiu priečku a vyhnúť sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou Rusku. Suomi predvádzajú na šampionáte stabilné výkony a doteraz stratili body len v súboji s USA, keď prehrali 2:3 po predĺžení. Mužstvo trénera Jukku Jalonena sa môže pochváliť najmä skvelou defenzívou. V šiestich zápasoch inkasovali len sedem gólov. Navyše v posledných dvoch stretnutiach vychytali fínsky brankári čisté kontá.

Nemci tak budú mať čo robiť, aby proti Fínom uspeli. Reprezentácia Nemecka si postup zaistila v súboji so Slovenskom, ktorý vyhrala 3:2 gólom z poslednej minúty riadneho hracieho času. Potom nasledovali dva duely proti zámorským celkom, v ktorých nezískali ani bod a strelili dokopy len dva góly. Strieborní medailisti z vlaňajších ZOH budú chcieť nadviazať na výkon zo zápasu proti USA a navnadiť sa tak na dôležitý štvrťfinálový súboj.

Oba tímy sa stretli aj na minuloročnom šampionáte v Dánsku a Nemci vtedy vyhrali 3:2 po predĺžení. Vyrovnaný zápas sa dá očakávať aj tentokrát, ale so šťastnejším koncom pre fínskych hokejistov. Odporúčame staviť na víťazstvo Fínska a zároveň v zápase nepadne viac ako šesť gólov.

info Zápas správne tipy výsledok
5165 Fínsko - Nemecko 2,02,12 2:4
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
51270 Fínsko - Nemecko 2/-6.5 2:4

Vytvorené: 21. mája 2019 09:03

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.