Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Fínsko – Kanada

10. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_kanada_01

Hneď v prvý deň šampionátu nás čaká duel dvoch favoritov na medaily - Fínska a Kanady. Reprezentácia Suomi však oproti ostatným tímom zo svetovej špičky nemá vo svojom kádri žiadnu hviezdu z NHL. Zo zámoria pricestovali len dvaja hokejisti – obranca Chicaga Jokiharju a útočník Floridy Lammikko. Napriek tomu majú hráči z európskych líg a domácej súťaže svoju kvalitu. Dokázali to aj prípravných dueloch, keď Fíni vyhrali sedem z deviatich stretnutí. Nad ich sily boli len hokejisti Švédska (1:3, 1:2).

Na kanadskej súpiske sa už tradične nachádzajú len hráči z NHL, aj keď tento rok realizačný tím neposkladal také silné mužstvo ako vlani v Dánsku. Najväčšou hviezdou „javorových listov“ bude útočník Toronta John Tavares. O produktivitu by sa mali starať aj Stone, Marchessault, Couturier či Reinhart. V bránke by mal byť oporou Matt Murray, ktorý má na svojom konte Stanley Cup s Pittsburghom. Kanada odohrala pred MS len jeden prípravný duel, vo Viedni zvíťazila proti domácemu výberu 7:5.

Oba tím sa stretli aj na vlaňajších MS. V súboji základnej skupiny boli úspešnejší Suomi, keď zdolali Kanadu 5:1. Svojho zámorského súpera by mohli prekvapiť aj tentokrát. Kanaďania nezvyknú byť v úvode šampionátoch takí dominantní a väčšie klzisko by im spočiatku mohlo robiť problémy. Stávku na jednotku si môžete ešte poistiť dvojtipom 10.

info Zápas správne tipy výsledok
5586 Fínsko - Kanada 1,10,12 3:1

Vytvorené: 10. mája 2019 15:44

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.