Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Fínsko – Dánsko

16. mája 2019 20:15

Viac preview
preview_hokej_repre_fin_02_Kakko

Fínsko prišlo na Slovensko s papierovo jedným z najslabších kádrov za posledné roky. Napriek tomu začali šampionát vo veľkom štýle. Na úvod zdolali Kanadu a potom aj našu reprezentáciu. V treťom zápase však už našli premožiteľa. Nad ich sily boli hokejisti USA, ktorí zvíťazili 3:2 po predĺžení. Fíni si tak budú chcieť napraviť chuť v škandinávskom súboji proti Dánsku. Prípadné víťazstvo ich môže výrazne priblížiť k štvrťfinálovým bránam.

Dáni ale nebudú jednoduchý súper. Na MS zatiaľ predvádzajú solídne výkony, ktoré im vyniesli päť bodov do tabuľky skupiny A. Naposledy deklasovali Veľkú Britániu 9:0. Čakajú ich však ešte tri stretnutia proti najväčším favoritom. Výraznou stratou pre dánske mužstvo bude absencia jeho najproduktívnejšieho hráča Ellera. Útočník Washingtonu mal s realizačným tímom reprezentácie tajnú dohodu, že odohrá len tri zápasy.

Na vlaňajšom šampionáte dokázali Dáni svojho fínskeho protivníka prekvapiť, keď zvíťazili 3:2. Určite ho potrápia aj tentokrát, ale Suomi napokon odídu s tromi bodmi. Stávkujúcim radíme staviť na víťazstvo Fínska a zároveň v zápase nepadne viac ako šesť gólov.

info Zápas správne tipy výsledok
5016 Fínsko - Dánsko 1,10,12 3:1
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
54224 Fínsko - Dánsko 1/-6.5 3:1

Vytvorené: 16. mája 2019 10:07

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.