X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Dun.Streda - Žilina

14. apríla 2018 17:00

preview_futbal_stadion_dun_streda_01

DAC sa oklepal z prehry na Pasienkoch a následne dokázal doma zdolať lídra z Trnavy 1:0 a uspel aj v Trenčíne, kde sa tešil z víťazstva 3:1. V tabuľke tak poskočil na druhé miesto pred Slovan. Doma Dunajská Streda prehrala v tejto sezóne len jeden duel a už je každému jasné, že na Žitný ostrov sa vyhrávať nechodí. Prehrala tu v tejto sezóne aj Žilina (2:4), ktorá nezdolala DAC ani v domácom zápase (0:0). Domáci sa opäť budú môcť spoľahnúť na divácku podporu a zrejme sa bude načo pozerať.

Žilina je nevyspytateľná. V lige koncom februára prehra so Slovanom 0:6, týždeň nato s tým istým súperom výhra 2:0. „Šošoni“ následne neinkasovali ani v Trnave (0:0), ale kolo nato prišiel domáci výbuch s Trenčínom (1:5). Aby toho nebolo málo tak v prvom zápase semifinále Slovanaft Cupu prehrala Žilina v Ružomberku 1:2, aby tam hneď nato rovnakým výsledkom vyhrala v lige. Je síce jasné, že to Žilina nebude mať v MOL Aréne jednoduché, ale v kľude sa môže stať, že odtiaľ povezie všetky body.

DAC doma neprehral sedem duelov v rade a v posledných štyroch dokonca neinkasoval. Žilina však bude ťažkým orieškom. Dvojitá šanca 0-0.

info Zápas správne tipy výsledok
292 Dun.Streda - Žilina 1,10,12 3:1
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
3831 Dun.Streda - Žilina 1-1 2:0,3:1

Vytvorené: 14. apríla 2018 12:20

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.