X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Dun.Streda - Michalovce

29. júla 2018 19:00

preview_futbal_stadion_dun_streda_01

Po domácej prehre 1:3 s Dinamom Minsk, sa už musí DAC opäť sústrediť na ligové povinnosti, aby bol od prvého do posledného dňa sezóny v boji o najvyššie priečky. K splneniu tohto cieľa neodmysliteľne patrí víťazstvo nad Michalovcami, zvlášť v domácom prostredí MOL Arény.

Michalovčania, medzi ktorých sa po hosťovaní v Poľsku vrátil defenzívny stredopoliar Jakub Grič, iba začínajú novú sezónu, no v lete sa, zdá sa, oslabili a je otázne, či budú pre súperov rovnako nepríjemní ako v minulej sezóne. V 1.kole Fortuna ligy bol ich duel so Žilinou odložený pre epidémiu v metropole Zemplína, zatiaľ čo ich súper, má v nohách vrátane pohárovej Európy už štyri súťažné zápasy. Herne by na tom mali byť omnoho lepšie domáci, ale tí môžu mať v hlavách stále domáci neúspech s Minskom. Je možné, že tréner Hyballa pristúpi po nevydarenom výkone k zmenám v zostave, ale vzhľadom na malé šance na postup do ďalšieho predkola EL, svoje opory zrejme šetriť nebude.

Dunajská Streda triumfovala v 1.kole Fortuna ligy na trávniku Podbrezovej gólom Vidu v nadstavenom čase a v roli favorita bude nastupovať aj pred výbornou kulisou v nedeľu. V uplynulej sezóne nestratila s Michalovcami ani bod, ale tie môžu byť minimálne z úvodu ročníka nevyspytateľné. Dvojitá šanca 0-0

info Zápas správne tipy výsledok
351 Dun.Streda - Michalovce 1,10,12 4:1
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
2729 Dun.Streda - Michalovce 1-1 3:0,4:1

Vytvorené: 27. júla 2018 13:49

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.