X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Dun.Streda - Din.Minsk

26. júla 2018 21:00

preview_futbal_stadion_dun_streda_01

V MOL Arene bude veľká slávnosť. V úvodnom stretnutí 2. predkola Európskej ligy privíta Dunajská Streda bieloruské mužstvo Dinamo Tbilisi.

Na Žitnom ostrove je futbalový ošiaľ. Štadión bol už tri dni pred duelom beznádejne vypredaný.

DAC skvelým spôsobom vstúpil do sezóny. V prvom predkole EL vyradil Dinamo Tbilisi. Napriek náročnej ceste z Gruzínska dokázal uspieť aj v prvom kole Fortuna ligy v Podbrezovej. Zaujímavosťou je, že v posledných dvoch dueloch rozhodol o víťazstve gólom v nadstavenom čase.

Na Horehroní nový tréner Peter Hyballa nechal oddychovať Ljubičiča, Kalmára a Záhumenského. Vo štvrtok by ale všetci traja mali byť v základe.

Dinamo Minsk je po BATE Borisov dlhodobo druhým najsilnejším bieloruským klubom. Dvakrát sa už dostal do skupinovej fázy Európskej ligy, naposledy pred troma rokmi. V bieloruskej lige, ktorá má za sebou sedemnásť kôl, prehral iba raz. S BATE. V tejto sezóne vonku v súťažných dueloch neprehral ani raz.

V kádri okrem bieloruských hráčov sú Chorváti a Rusi. A jeden hráč z Ghany. Seidu Yahaya, ktorý má hodnotu až 900-tisíc eur.

Celkovo káder DAC má hodnotu 7,2 milióna eur, Dinamo o milión viac. V domácom tíme dominuje mladícka dravosť (priemerný vek 22,4), u hostí skúsenosť (27,6 rokov).

V búrlivom prostredí DAC vyhrá. Zápas - 1

info Zápas správne tipy výsledok
424 Dun.Streda - Din.Minsk 2,02,12 1:3

Vytvorené: 24. júla 2018 09:49

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.