X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Dukla – Jihlava: 02

9. marca 2018 18:00

Preview

Viac preview
dukla_fotbal_2015_2016

Jihlava je zatím týmem jara, ze tří utkání získala plný počet bodů, vymanila se ze zóny sestupu a získala sebevědomí. Výhry nad Slávií (1:0), Plzní (1:0) a Teplicemi (3:1) nejsou náhoda, kouč Svědík odvedl po svém zimním nástupu k týmu kus práce. Celek z Vysočiny je na tom dobře po fyzické stránce, v ofenzivě září Ikaunieks, o kterého se zajímali obě pražská S. Jihlava zpevnila defenzivu, jedinou branku ve třech zmíněných zápasech inkasovala od Teplic z pokutového kopu. Do hlavního města tak přijíždí hosté v dobrém rozpoložení a s bodovými ambicemi. Dukle naopak vstup do druhé poloviny soutěže nevyšel optimálně, k jedné remíze přidala dvě porážky, patnácté Slovácko ztrácí na domácí jen čtyři body. Pražskému celku zvlhnul střelecký prach, naopak v defenzivě patří k nejhorším v soutěži, když inkasoval 33 branek. Kouč Hynek nemůže počítat se zimní posilou Nestorem, který je stále na marodce stejně jako Hanousek. Dukla nevyhraje ani tentokrát, na tiket patří neprohra Jihlavy, případně lze zkusit, že hosté vstřelí první branku v utkání, nástupy do zápasů totiž mají na „jaře“ výborné (tým pokaždé skóroval do 23. minuty).

info Zápas správne tipy výsledok
73 Dukla - Jihlava 2,02,12 1:3

Vytvorené: 8. marca 2018 12:01

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.