X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Dukla-Bohemians: 1

6. augusta 2018 18:00

dukla_fotbal_2015_2016

Duklu leckdo před startem sezony tipoval za tým ohrožený sestupem a první dvě kola naznačila, že nemusí být daleko od pravdy. Alarmující je především tristní obrana, která umožnila dohromady osm branek. Tři doma od Plzně, která rozhodně nehraje v mistrovské formě, a pět v Teplicích, které předtím nevyhrály osm ligových kol po sobě. V malém pražském derby tak potřebuje Dukla zabrat. Nad Bohemians pak vyhrála poslední dva domácí zápasy (4:1, 2:0), přičemž klokani nepřijedou do Dejvice v ideálním rozpoložení. Po domácí výhře 2:1 proti Slovácku prohráli 2:4 na hřišti příbramského nováčka, kde navíc ztratili dva vyloučené hráče - brankářskou jedničku Fryštáka a stopera Šmída. Na marodce je kromě toho syn trenéra Martin Hašek mladší. Dukla doma získala v loňské sezoně 72% svých bodů, takže pokud by měla získat první podzimní body, pak právě doma s Bohemkou.

info Zápas správne tipy výsledok
124 Dukla - Bohemians 1905 2,02,12 0:1

Vytvorené: 1. augusta 2018 14:24

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.