Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Djokovič N. – Zverev A.

6. júna 2019 14:35

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_tenis_djokovic_02

Svetová jednotka Novak Djokovič prechádza turnajovým pavúkom suverénnym spôsobom, keď na parížskej antuke zatiaľ nestratil ani set. V osemfinále si hladko poradil s Nemcom Struffom 6:3, 6:2, 6:2. V boji o postup do semifinále ho však čaká náročnejší súper, piaty nasadený Nemec Alexander Zverev. Ten nemá také jednoznačné výsledky ako jeho štvrťfinálový protivník. Hneď v prvom kole sa natrápil s Austrálčanom Millmanom, ktorého zdolal až po 5-setovej bitke. Rovnaký počet setov potreboval aj v treťom kole proti Lajovičovi.

Djokovič aj Zverev mali úspešnú prípravu na tohtoročný Roland Garros. Tridsaťdvaročný Srb najprv vyhral turnaj v Madride a potom sa dostal aj do finále v Ríme, kde bol však nad jeho sily Španiel Rafael Nadal. Nemecký tenista triumfoval na turnaji v Ženeve.

Obaja tenisti sa naposledy stretli v novembri na Turnaji majstrov v Londýne. Odohrali proti sebe hneď dva zápasy. V skupine bol úspešnejší Djokovič (6:4, 6:1), ale Zverev mu to potom vrátil vo finále, keď vyhral 6:4, 6:3 a stal sa celkovým víťazom turnaja. Srb je jasným favoritom duelu, ale nemecký mladík nepredá svoju kožu lacno. Jeden set by svetovej jednotke mohol uchmatnúť.

info Zápas správne tipy výsledok
8007 Djokovic N. - Zverev A. 1 3:0
info 2.hráč vyhrá aspoň set správne tipy výsledok
8491 Djokovic N. - Zverev A. Nie 3:0

Vytvorené: 5. júna 2019 10:39

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.