Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Din.Riga - Slovan

22. januára 2019 18:30

Preview

Viac preview
preview_hokej_khl_slovan_05

Domáci sa postupne prepadávajú do svojich tradičných miest a to v spodnej časti Západnej konferencie. 48 bodov s 50-ich duelov je však stále netradične veľa. V posledných piatich zápasoch nevyhrali ani raz, ale nazbierali až 4 body. Prehrali totiž v Čerepovci aj v Ufe zhodne 2:3p a doma s Čeljabinskom aj Jekaterinburgom zhodne pre zmenu 1:2p. V poslednom vystúpení pred Zápasom hviezd prehrali pred vlastným publikom s Magnitogorskom (0:2) a proti Slovanu už budú chcieť zlomiť 5-zápasovú neúspešnú šnúru.

Hostia sa tento rok mimoriadne trápia. Na svojom konte majú už 13-zápasovu čiernu sériu, ktorú prerušili dvomi domácimi víťazstvami. Odvtedy však už opäť stihli 7-krát prehrať a najmä posledné tri domáce prehry s Viťazom (1:3), Jekaterinburgom (3:6) aj Čeljabinskom (0:2) boli veľmi kruté. Na tento výjazd do Rigy a Jaroslavlu vypadol okrem zraneného Meszároša aj Grman a absencia ďalšieho obrancu bude cítiť.

Vo vzájomných zápasoch prehral Slovan vlani aj predvlani obidva a jednu prehru zaknihoval už aj v tomto ročníku, keď doma prehral 3:4. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
50232 Din.Riga - Slovan - 1:0
info Zápas správne tipy výsledok
5001 Din.Riga - Slovan 1,10,12 3:2

Vytvorené: 21. januára 2019 13:52

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.