X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Detva - Žilina

9. marca 2018 17:30

Preview

Viac preview
preview_extraliga_zilina_02

Suverénne posledný tím tabuľky privítal v poslednom kole lídra z Nitry. Po štyroch domácich prehrách za sebou a najmä posledných dvoch debakloch so Zvolenom (3.) 1:6 aj Popradom (6.) 3:6 nikto neočakával niečo mimoriadne. Aj na ľade sa všetko odohrávalo podľa plánovaného scenára a po dvoch tretinách viedol favorit 3:1. V poslednej tretine však v priebehu 4 minút skóroval domáci trikrát a líder už nedokázal ani vyrovnať. Suverénne najslabšia obrana inkasovala už 197 gólov, ale v poslednom vystúpení pred zrakmi vlastných fanúšikov nebude chcieť veľa inkasovať.

Hostia sú v posledných kolách úplne bez motivácie. Figurujú na 7. priečke so 66-mi bodmi a to je priepastných 22 bodov za 6. Popradom a 12 pred 8. N.Zámkami. Výsledky podľa toho aj vyzerajú. Po piatich prehrách za sebou vyhrali v N.Zámkoch (8.) 7:4 a nečakane „vyprášili“ doma Zvolen (3.) 5:0. V poslednom kole pre zmenu rovnaký debakel dostali sami v Trenčíne (4.).

V posledných dvoch vzájomných zápasoch sa nečakane presadili hokejisti Detvy. Doma zvíťazili 4:1 a dokonca aj v Žiline 5:4 po predĺžení. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne viac ako 5,5.

info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
59293 Detva - Žilina - 1:4
info Zápas správne tipy výsledok
5540 Detva - Žilina 2,02,12 1:4

 

Vytvorené: 7. marca 2018 17:41

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.