Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Detva - Nové Zámky

4. marca 2019 18:00

Preview

Viac preview
preview_extraliga_n_zamky_01

Domáci vstúpili do predkola play-off po 7-zápasovej čiernej sérii, ale hlavný cieľ sezóny – zachrániť sa – majú už splnený. V prvom vyraďovacom zápase síce strelili úvodný gól a vyhrali 1. tretinu, ale potom už mal jasne navrch súper hlavne vďaka množstvu presiloviek. Prekvapenie však vyrobili o deň neskôr. 1. tretinu vyhrali tentoraz o 2 góly a aj keď 13 sekúnd pred koncom inkasovali vyrovnávajúci gól, v predĺžení dokázali uspieť.

Hostia prehrali posledné tri zápasy základnej časti a práve v tom poslednom doma proti Trenčínu (0:3) prišli o priamu účasť v play-off. Súboje s Detvou nebudú vôbec jednoduché a o tom sa presvedčili v obidvoch domácich súbojoch. Stav série je vyrovnaný 1:1 a tak musia vonku minimálne raz zvíťaziť, aby aspoň vrátili ešte súboje na vlastný štadión. Vonku dokázali bodovať a prekvapiť aj veľkých favoritov. K úspechu potrebujú lepšie využívať presilové hry, ktoré im Detva často ponúka.

Vo vzájomných zápasoch mali v tejto sezóne Nové Zámky navrch. Trikrát zvíťazili, no posledný súboj v Detve však vyznel jednoznačne pre súpera (5:0). Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. presilovú hru, že si ju zahrajú hostia.

info 1.presilová hra správne tipy výsledok
50061 Detva - Nové Zámky 1 1
info Zápas správne tipy výsledok
5017 Detva - Nové Zámky 1,10,12 4:2

Vytvorené: 4. marca 2019 08:53

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.